www.izolace-in.cz

Foukaná izolace

Vítejte v izolaci IN

Přejeme si, aby naše zkušenost a profesionalita sloužila Vám i Vašim rodinným potřebám. Specializujeme se na snižování nákladů energií pomocí foukané izolace. Možná jste se pokusili o úsporu energií výměnou plastových oken a dveří, ale výsledek nebyl takový, jaký jste očekávali. Foukaná izolace bude tím největší rozdílem ze všech. To vám garantujeme!

Dnešní stavby jsou projektovány podle přísných norem, které se zabývají především energetickou účinností. Tyto normy však nebyly závazné i v minulosti, a to je hlavním důvodem, proč jsou dnes náklady takových staveb významnou položkou v rodinném rozpočtu. Domy postavené v dřívějších letech oplývají pouze náhradními alternativami izolací, jestli vůbec. Zároveň se jedná o stavby, které nejsou starší 5 let a nebyly u nich dodržené přísné standardy, které mají zaručit optimální výsledek izolace. V současnosti lze problematiku izolací označit za vědu, jejíž hlavním cílem je úspora nákladů a ochrana životního prostředí.

Materiály použité pro realizaci izolace jsou uvedeny v R - hodnotě, která se používá k rozhodování a o množství izolace potřebné v daném prostředí. Zde vyvstává otázka, zda izolovat Váš dům. Kontaktujte nás.