www.izolace-in.cz

Fotogalerie, reference


Zateplení předsazenky


Zateplení trámového stropu

Správné zateplení trámového stropu je někdy otázkou konstrukce a citu realizačního technika, jak správně a co nejšetrněji otevřít podlahu. V hůře dostupných místech je třeba kreativního přístupu, kdy pro minimální zásah do podlahy postačí pouze otvory o velikosti cca 40cm do všech stran. Více Vám poradí náš technik.


Montáž - podlahový rošt, zateplení

Jednoduchou pravdou je, že u starších domů je třeba více izolace. Chcete- li zachovat půdní prostory, případně z nich udělat obytné místnosti či jinak využít možného prostoru, je nejlepším řešením vytvoření podlahového roštu.


Zateplení bytového domu

Bytové domy nemusejí být žádnou výjimkou. V některých případech mají stropní konstrukce nedostatečné izolační vlastnosti. Tento příklad Vám přiblíží, jakým způsobem zaizolovat prostor foukanou tepelnou izolací. Pro zachování pohybu v prostorech půdy jsou vytvořeny pochozí lávky. Kolem vlezu do prostoru je bednění, které slouží proti samovolnému propadání izolačního materiálu.


Zateplení bytového domu v Novém městě na Moravě

Při této realizaci chtěl zákazník zachovat možný pohyb v půdních prostorech. Po navrhnutí ideálního řešení byli vytvořeny pochozí lávky v četně odkládacích pódií. Foukaná tepelná izolace jim ušetří minimálně 20% za náklady na vytápění.


Zateplení panelového domu Kladno


Zateplení šikmin v podkroví

Velice často se setkáváme se zateplením podkrovním bytů. V současné době je toto bydlení velice atraktivní. Zateplení podkroví je levným řešením, jak využít maximální obytnou kapacity domu. Pokud chcete správné izolovat podkroví, je třeba vycházet z dané konstrukce a uvědomit si jakou máte krytinu na domě. Vše je otázkou správného odvětrání, a tím pádem zamezení vytváření hub a plísní. Pro dosažení maximální spokojenosti zákazníka je poradenství součástí realizace jako takové.


Zateplení šikmin a vytvoření záklopu z OSB desek.

V případě, že vaše podhledy vyžadují větší nároky na zatížení je ideálním řešením OSB (neboli dřevoštěpkové desky). Jejich pevnost a tuhost splňuje vysoké nároky. Celková konstrukce přispívá k lepším akustickým a tepelným ztrátám. Naši vyškolení spolupracovníci vám vytvoří kompletní montáž z OSB desek na míru včetně zateplení.